Bruce Springsteen

Acting
📅 23 Eylül 1949(76 yaş)
📍 Long Branch, New Jersey, USA

Oynadığı Filmler ve Diziler (183)

Michael Jackson: A Life in Music
Michael Jackson: A Life in Music
🎭 Self (archive footage)
2026Film
Darlene Love: I Know Where I've Been
Darlene Love: I Know Where I've Been
🎭 Self
2026Film
Tribeca 25
Tribeca 25
🎭 Self
2026Film
Bruce Springsteen and the E Street Band: Land of Hope and Dreams American Tour (Philadelphia Freedom Cut): Part One
Bruce Springsteen and the E Street Band: Land of Hope and Dreams American Tour (Philadelphia Freedom Cut): Part One
🎭 Himself
2026Film
From Hope to Home: The Obama Presidential Center
From Hope to Home: The Obama Presidential Center
2026Film
Mutineer
Mutineer
2025Film
Bruce Springsteen: Nebraska Live
Bruce Springsteen: Nebraska Live
🎭 Self
2025Film
Billy Joel: And So It Goes
Billy Joel: And So It Goes
🎭 Self
2025Dizi
When Bruce Springsteen Came to Britain
When Bruce Springsteen Came to Britain
🎭 Self
2025Film
Bruce Springsteen At The BBC
Bruce Springsteen At The BBC
2025Film
The Killers + Bruce Springsteen: Encore at the Garden
The Killers + Bruce Springsteen: Encore at the Garden
🎭 Himself
2025Film
Kralın Dönüşü: Elvis Presley'nin Düşüşü ve Yükselişi
Kralın Dönüşü: Elvis Presley'nin Düşüşü ve Yükselişi
🎭 Self
2024Film
Bruuuuuce By Antoine
Bruuuuuce By Antoine
🎭 Self - Interviewee
2024Film
Bruce Springsteen: Backstage and Backstreets
Bruce Springsteen: Backstage and Backstreets
🎭 Self - Musician
2024Film
Road Diary: Bruce Springsteen and The E Street Band
Road Diary: Bruce Springsteen and The E Street Band
🎭 Self
2024Film
Wise Guy: David Chase and The Sopranos
Wise Guy: David Chase and The Sopranos
🎭 Self
2024Dizi
Bruce Springsteen's Nebraska: A Celebration In Words and Music
Bruce Springsteen's Nebraska: A Celebration In Words and Music
2024Film
Bruce Springsteen, le chanteur qui murmurait à l'oreille de l'Amérique
Bruce Springsteen, le chanteur qui murmurait à l'oreille de l'Amérique
🎭 Self : Singer
2024Film
Stevie Van Zandt: Disciple
Stevie Van Zandt: Disciple
🎭 Self
2024Film
Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story
Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story
🎭 Self
2024Dizi
Pop Müziğin En Muhteşem Gecesi
Pop Müziğin En Muhteşem Gecesi
🎭 Self
2024Film
Garland Jeffreys: The King of in Between
Garland Jeffreys: The King of in Between
🎭 Self
2023Film
Ego: The Michael Gudinski Story
Ego: The Michael Gudinski Story
🎭 Self
2023Film
Ron Delsener Presents
Ron Delsener Presents
🎭 Self
2023Film
A Grammy Salute to The Beach Boys
A Grammy Salute to The Beach Boys
🎭 Self
2023Film
Bruce Springsteen koncert 2023
Bruce Springsteen koncert 2023
🎭 Himself
2023Film
The Howard Stern Interview: Bruce Springsteen
The Howard Stern Interview: Bruce Springsteen
🎭 Self
2022Film
2022 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony
2022 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony
🎭 Self - Presenter / Performer
2022Film
Roy Orbison Forever
Roy Orbison Forever
🎭 Self (archive footage)
2022Film
Paul McCartney at Glastonbury Festival
Paul McCartney at Glastonbury Festival
🎭 Self
2022Dizi
Jazz Fest: A New Orleans Story
Jazz Fest: A New Orleans Story
🎭 Self
2022Film
Ennio
Ennio
🎭 Self
2022Film
Brian Wilson: Vadedilen Uzun Yol
Brian Wilson: Vadedilen Uzun Yol
🎭 Self
2021Film
Bruce Springsteen & The E Street Band: The Legendary 1979 No Nukes Concerts
Bruce Springsteen & The E Street Band: The Legendary 1979 No Nukes Concerts
🎭 Self
2021Film
Celebrating America
Celebrating America
🎭 Self
2021Film
Bruce Springsteen: Music in Review
Bruce Springsteen: Music in Review
🎭 Self
2020Film
Bruce Springsteen's Letter to You
Bruce Springsteen's Letter to You
🎭 Self
2020Film
Bruce Springsteen: Born to Rock
Bruce Springsteen: Born to Rock
2020Film
Broken Poet
Broken Poet
🎭 Bruce
2020Film
Once Were Brothers: Robbie Robertson and the Band
Once Were Brothers: Robbie Robertson and the Band
🎭 Self
2020Film
Western Stars
Western Stars
🎭 Self
2019Film
Eric Burdon: Rock 'n' Roll Animal
Eric Burdon: Rock 'n' Roll Animal
🎭 Self (Archive Footage)
2019Film
Asbury Park: Riot, Redemption, Rock & Roll
Asbury Park: Riot, Redemption, Rock & Roll
🎭 Self
2019Film
WBCN and the American Revolution
WBCN and the American Revolution
🎭 Self (archive footage)
2019Film
The Gift: The Journey of Johnny Cash
The Gift: The Journey of Johnny Cash
🎭 Self
2019Film
Springsteen on Broadway
Springsteen on Broadway
🎭 Self
2018Film
The Rock And Roll Hall Of Fame - In Concert 2014-2017
The Rock And Roll Hall Of Fame - In Concert 2014-2017
🎭 Self
2018Film
Elvis Presley: The Searcher
Elvis Presley: The Searcher
🎭 Self
2018Dizi
The Top Ten Revealed
The Top Ten Revealed
🎭 Self (archive footage)
2018Dizi
Meydan Okuyanlar
Meydan Okuyanlar
🎭 Self
2017Dizi
Bruce Springsteen: Born to Run
Bruce Springsteen: Born to Run
🎭 Self
2017Film
Clive Davis: The Soundtrack of Our Lives
Clive Davis: The Soundtrack of Our Lives
🎭 Self
2017Film
Roy Orbison: Black and White Night 30
Roy Orbison: Black and White Night 30
🎭 Self
2017Film
Bruce Springsteen: In His Own Words
Bruce Springsteen: In His Own Words
🎭 Self
2017Film
Bruce Springsteen & The E Street Band - Rock In Rio Lisboa
Bruce Springsteen & The E Street Band - Rock In Rio Lisboa
🎭 Self
2016Film
Bruce Springsteen: On the Road
Bruce Springsteen: On the Road
🎭 Self
2016Film
The Musical Mojo of Dr. John: Celebrating Mac & His Music
The Musical Mojo of Dr. John: Celebrating Mac & His Music
🎭 Self
2016Film
Bruce Springsteen - Thrill Hill Vault - The River Tour 1980
Bruce Springsteen - Thrill Hill Vault - The River Tour 1980
🎭 Self
2015Film
Bruce Springsteen & The E Street Band: The River Tour, Tempe 1980
Bruce Springsteen & The E Street Band: The River Tour, Tempe 1980
🎭 Self
2015Film
The Ties That Bind: The Making of The River
The Ties That Bind: The Making of The River
🎭 Self
2015Film
Tower Records'un Yükselişi ve Çöküşü
Tower Records'un Yükselişi ve Çöküşü
🎭 Self
2015Film
The Late Show with Stephen Colbert
The Late Show with Stephen Colbert
🎭 Self
2015Dizi
The Late Show with Stephen Colbert
The Late Show with Stephen Colbert
🎭 Self - Guest
2015Dizi
The Late Show with Stephen Colbert
The Late Show with Stephen Colbert
🎭 Self - Musical Guest
2015Dizi
The Concert for Valor
The Concert for Valor
🎭 Self - Performer
2014Film
A MusiCares Tribute to Bruce Springsteen
A MusiCares Tribute to Bruce Springsteen
🎭 Self
2014Film
Glen Campbell: I'll Be Me
Glen Campbell: I'll Be Me
🎭 Self
2014Film
Bruce Springsteen - March Madness Music Festival
Bruce Springsteen - March Madness Music Festival
🎭 Self
2014Film
Bruce Springsteen's High Hopes
Bruce Springsteen's High Hopes
🎭 Self
2014Film
Late Night with Seth Meyers
Late Night with Seth Meyers
🎭 Self
2014Dizi
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
🎭 Self
2014Dizi
Bruce Springsteen & The E Street Band: Born in the U.S.A. Live in London 2013
Bruce Springsteen & The E Street Band: Born in the U.S.A. Live in London 2013
🎭 Self
2014Film
Bruce Springsteen & The E Street Band: Rock In Rio 2013
Bruce Springsteen & The E Street Band: Rock In Rio 2013
🎭 Self
2013Film
Springsteen & I
Springsteen & I
🎭 Self
2013Film
20 Feet from Stardom
20 Feet from Stardom
🎭 Self
2013Film
Bruce Springsteen - Mönchengladbach 2013
Bruce Springsteen - Mönchengladbach 2013
🎭 Self
2013Film
The Rolling Stones: One More Shot
The Rolling Stones: One More Shot
🎭 Self
2012Film
The Rolling Stones: Grrr Live!
The Rolling Stones: Grrr Live!
🎭 Self
2012Film
12-12-12 | The Concert for Sandy Relief
12-12-12 | The Concert for Sandy Relief
🎭 Self
2012Film
Don't Ask Me Questions: The Unsung Life of Graham Parker & The Rumour
Don't Ask Me Questions: The Unsung Life of Graham Parker & The Rumour
🎭 Self
2012Film
Bruce Springsteen: Glory Days
Bruce Springsteen: Glory Days
🎭 Self (archive footage)
2012Film
Bruce Springsteen - On the Record
Bruce Springsteen - On the Record
🎭 Self - Singer, songwriter
2011Film
Bruce Springsteen: Between the Lull and the Storm
Bruce Springsteen: Between the Lull and the Storm
🎭 Self - singer, songwriter
2011Film
Jerseyboy Hero
Jerseyboy Hero
🎭 Self
2011Film
Bruce Springsteen: A Conversation with His Fans
Bruce Springsteen: A Conversation with His Fans
🎭 Himself
2011Film
Bruce Springsteen & the E Street Band Houston '78 Bootleg: House Cut
Bruce Springsteen & the E Street Band Houston '78 Bootleg: House Cut
🎭 Self
2010Film
Bruce Springsteen & The E Street Band – Darkness on the Edge of Town: Paramount Theatre, Asbury Park 2009
Bruce Springsteen & The E Street Band – Darkness on the Edge of Town: Paramount Theatre, Asbury Park 2009
🎭 Self
2010Film
Bruce Springsteen & The E Street Band: Thrill Hill Vault (1976-1978)
Bruce Springsteen & The E Street Band: Thrill Hill Vault (1976-1978)
🎭 Self - Musician
2010Film
The Promise: The Making of Darkness on the Edge of Town
The Promise: The Making of Darkness on the Edge of Town
🎭 Self
2010Film
Hope for Haiti Now
Hope for Haiti Now
🎭 Self
2010Film
Live From Bonnaroo 2009
Live From Bonnaroo 2009
🎭 Self
2009Film
The People Speak
The People Speak
🎭 Self
2009Film
The 25th Anniversary Rock and Roll Hall of Fame Concerts
The 25th Anniversary Rock and Roll Hall of Fame Concerts
🎭 Self
2009Film
Rock and Roll Hall of Fame Live - The Concert for the Rock and Roll Hall of Fame
Rock and Roll Hall of Fame Live - The Concert for the Rock and Roll Hall of Fame
🎭 Self
2009Film
Bruce Springsteen & The E-Street Band - The 25th Anniversary Rock and Roll Hall of Fame Concerts
Bruce Springsteen & The E-Street Band - The 25th Anniversary Rock and Roll Hall of Fame Concerts
🎭 Self
2009Film
Bruce Springsteen & the E Street Band: London Calling Live in Hyde Park
Bruce Springsteen & the E Street Band: London Calling Live in Hyde Park
🎭 Self
2009Film
Hard Rock Calling 2009
Hard Rock Calling 2009
🎭 Self
2009Film
Darkness on the Edge of Town, Paramount Theatre, Asbury Park
Darkness on the Edge of Town, Paramount Theatre, Asbury Park
🎭 Self
2009Film
Neil Young: Rock At The Beach
Neil Young: Rock At The Beach
🎭 Self
2009Film
We Are One: The Obama Inaugural Celebration at the Lincoln Memorial
We Are One: The Obama Inaugural Celebration at the Lincoln Memorial
🎭 Self
2009Film
Elvis | Viva Las Vegas
Elvis | Viva Las Vegas
🎭 Self
2008Film
Pete Seeger: The Power of Song
Pete Seeger: The Power of Song
🎭 Self
2007Film
Bruce Springsteen: Live On Air
Bruce Springsteen: Live On Air
🎭 Self
2007Film
Bruce Springsteen with the Sessions Band: Live in Dublin
Bruce Springsteen with the Sessions Band: Live in Dublin
🎭 Self
2007Film
Seven Ages of Rock
Seven Ages of Rock
🎭 Self
2007Dizi
The Graham Norton Show
The Graham Norton Show
🎭 Self - Guest
2007Dizi
The Graham Norton Show
The Graham Norton Show
🎭 Self
2007Dizi
...So Goes the Nation
...So Goes the Nation
🎭 Self (archive footage)
2006Film
A MusiCares Person of the Year Tribute Honoring James Taylor
A MusiCares Person of the Year Tribute Honoring James Taylor
🎭 Self
2006Film
Woody Guthrie: Ain't Got No Home
Woody Guthrie: Ain't Got No Home
🎭 Self
2006Film
Bruce Springsteen: The Seeger Sessions Live at St. Luke's
Bruce Springsteen: The Seeger Sessions Live at St. Luke's
🎭 Self
2006Film
Bruce Springsteen: We Shall Overcome: The Seeger Sessions
Bruce Springsteen: We Shall Overcome: The Seeger Sessions
🎭 Self
2006Film
Bruce Springsteen & The E Street Band : Hammersmith Odeon, London '75
Bruce Springsteen & The E Street Band : Hammersmith Odeon, London '75
🎭 Self
2005Film
Wings for Wheels: The Making of 'Born to Run'
Wings for Wheels: The Making of 'Born to Run'
🎭 Self
2005Film
The World's Greatest Gigs
The World's Greatest Gigs
🎭 Self (archive footage)
2005Film
Inside the Bubble
Inside the Bubble
🎭 Self
2005Film
Bruce Springsteen: VH-1 Storytellers
Bruce Springsteen: VH-1 Storytellers
🎭 Self
2005Film
Bruce Springsteen - Devils & Dust
Bruce Springsteen - Devils & Dust
🎭 Self
2005Film
VH1 Storytellers
VH1 Storytellers
🎭 Self
2005Dizi
Bruce Springsteen: Vote For A Change Washington DC
Bruce Springsteen: Vote For A Change Washington DC
🎭 Self
2004Film
Ed Sullivan Presents: Rock 'N' Roll Revolution: The British Invade America, America Fights Back
Ed Sullivan Presents: Rock 'N' Roll Revolution: The British Invade America, America Fights Back
🎭 Self (archive footage)
2003Film
Jimmy Kimmel Live!
Jimmy Kimmel Live!
🎭 Self - Guest
2003Dizi
Bruce Springsteen & The E Street Band: Cincinnati Lights
Bruce Springsteen & The E Street Band: Cincinnati Lights
🎭 Self
2002Film
Bruce Springsteen & the E Street Band: Live in Barcelona
Bruce Springsteen & the E Street Band: Live in Barcelona
🎭 Self
2002Film
America | A Tribute to Heroes
America | A Tribute to Heroes
🎭 Self
2001Film
Bruce Springsteen: The Complete Video Anthology 1978-2000
Bruce Springsteen: The Complete Video Anthology 1978-2000
🎭 Self
2001Film
Bruce Springsteen & The E Street Band - Live in New York City
Bruce Springsteen & The E Street Band - Live in New York City
🎭 Self - Vocals, guitar, harmonica
2001Film
Democracy Now!
Democracy Now!
🎭 Self
2001Dizi
Curb Your Enthusiasm
Curb Your Enthusiasm
🎭 Bruce Springsteen
2000Dizi
Sensiz Olmaz
Sensiz Olmaz
🎭 Bruce Springsteen
2000Film
In Dreams: The Roy Orbison Story
In Dreams: The Roy Orbison Story
🎭 Self
1999Film
A Tribute to Johnny Cash
A Tribute to Johnny Cash
🎭 Self - Performer
1999Film
The Paris Concert for Amnesty International
The Paris Concert for Amnesty International
🎭 Self
1998Film
Bruce Springsteen: A Secret History
Bruce Springsteen: A Secret History
🎭 Self
1998Film
VH1's Legends
VH1's Legends
🎭 Self
1996Dizi
The Daily Show
The Daily Show
🎭 Self
1996Dizi
Sinatra: 80 Years My Way
Sinatra: 80 Years My Way
🎭 Self - Performer
1995Film
The Music Biz
The Music Biz
🎭 Self
1995Dizi
Bruce Springsteen & The E Street Band: Thunder Road
Bruce Springsteen & The E Street Band: Thunder Road
🎭 Self - Singer
1995Film
The History of Rock 'n' Roll
The History of Rock 'n' Roll
🎭 Self
1995Dizi
Blood Brothers
Blood Brothers
🎭 Self
1995Film
Late Night with Conan O'Brien
Late Night with Conan O'Brien
🎭 Self - Musical Guest
1993Dizi
Late Night with Conan O'Brien
Late Night with Conan O'Brien
🎭 Self - Guest
1993Dizi
Bruce Springsteen - Rockin' Live From Italy
Bruce Springsteen - Rockin' Live From Italy
🎭 Self - Vocals, Guitar
1993Film
Bruce Springsteen: In Concert/MTV (Un)Plugged
Bruce Springsteen: In Concert/MTV (Un)Plugged
🎭 Self
1992Film
The Tonight Show with Jay Leno
The Tonight Show with Jay Leno
🎭 Self - Musical Guest
1992Dizi
Bruce Springsteen: MTV Unplugged & Uncut
Bruce Springsteen: MTV Unplugged & Uncut
🎭 vocals, guitar
1992Film
Tribute to Harry Chapin
Tribute to Harry Chapin
1991Film
MTV Unplugged
MTV Unplugged
🎭 Self
1989Dizi
Bruce Springsteen - Human Rights Final - Buenos Aires
Bruce Springsteen - Human Rights Final - Buenos Aires
🎭 Self
1988Film
Human Rights Now 25th Anniversary
Human Rights Now 25th Anniversary
🎭 Self - Musician
1988Film
Peter Gabriel, Sting, & Bruce Springsteen - Human Rights Now!
Peter Gabriel, Sting, & Bruce Springsteen - Human Rights Now!
🎭 Self - Musician
1988Film
Bruce Springsteen: Live in East Berlin
Bruce Springsteen: Live in East Berlin
1988Film
Nelson Mandela 70th Birthday Tribute
Nelson Mandela 70th Birthday Tribute
🎭 Self
1988Film
Roy Orbison and Friends: A Black and White Night
Roy Orbison and Friends: A Black and White Night
🎭 Self - Vocals/Guitar
1988Film
Chuck Berry: Hail! Hail! Rock 'n' Roll
Chuck Berry: Hail! Hail! Rock 'n' Roll
🎭 Self
1987Film
Bruce Springsteen - BBC Presents: Glory Days
Bruce Springsteen - BBC Presents: Glory Days
🎭 Self
1987Film
Bruce Springsteen - A Gift from Jakob's Dad
Bruce Springsteen - A Gift from Jakob's Dad
🎭 Self
1986Film
Bridge School Benefit Concert 1986
Bridge School Benefit Concert 1986
🎭 Self
1986Film
Bruce Springsteen and The E Street Band: Breathless in Paris
Bruce Springsteen and The E Street Band: Breathless in Paris
🎭 Self
1985Film
We Are the World: The Story Behind the Song
We Are the World: The Story Behind the Song
🎭 Self
1985Film
The Making of Sun City
The Making of Sun City
🎭 Self
1985Film
MTV Video Music Awards
MTV Video Music Awards
🎭 Self
1984Dizi
Bruce Springsteen & The E-Street Band - Live in Toronto
Bruce Springsteen & The E-Street Band - Live in Toronto
🎭 Self
1984Film
Champs-Elysées
Champs-Elysées
🎭 Self
1982Dizi
Bruce Springsteen and the E Street Band: Landover
Bruce Springsteen and the E Street Band: Landover
🎭 Self
1980Film
No Nukes
No Nukes
🎭 Self
1980Film
Saturday Night Live
Saturday Night Live
🎭 Self - Musical Guest
1975Dizi
Bruce Springsteen & The E Street Band – Live Westchester 2.7.75
Bruce Springsteen & The E Street Band – Live Westchester 2.7.75
🎭 self
1975Film
The Old Grey Whistle Test
The Old Grey Whistle Test
1971Dizi
60 Minutes
60 Minutes
🎭 Self
1968Dizi
Titel, Thesen, Temperamente
Titel, Thesen, Temperamente
🎭 Self
1967Dizi
Top of the Pops
Top of the Pops
🎭 Self
1964Dizi
Top of the Pops
Top of the Pops
1964Dizi
The Oscars
The Oscars
🎭 Self
1953Dizi
Bruce Springsteen - Vote For A Change
Bruce Springsteen - Vote For A Change
🎭 Self
Film
Del Shannon: The Runaway
Del Shannon: The Runaway
Film
Bruce Springsteen and The E Street Band  - 03-Jun-2012, Rock in Rio, Lisbon
Bruce Springsteen and The E Street Band - 03-Jun-2012, Rock in Rio, Lisbon
🎭 Self - Singer
Film
Bruce Springsteen & The E Street Band - Newark, NJ 01-31-2016
Bruce Springsteen & The E Street Band - Newark, NJ 01-31-2016
🎭 Self
Film
Bruce segun Africa
Bruce segun Africa
🎭 Self
Film
Bruce Springsteen - The River Tour - Wembley 2016
Bruce Springsteen - The River Tour - Wembley 2016
🎭 Self
Film
Bruce Springsteen & The E Street Band - Born in the U.S.A. Tour - Live in London 2013
Bruce Springsteen & The E Street Band - Born in the U.S.A. Tour - Live in London 2013
Film
Songs from The Promise
Songs from The Promise
🎭 Himself
Film